خودافشایی های امیر

احسان ع

تاشنده :امیر حافظ
تاریخ:چهارشنبه 28 اسفند 1398-12:57 ق.ظ

احسان از همکارای من تو بخش دفتر فنی شرکته. دوستی ما از اول آذر 95 زمانی که به محل کار فعلیم انتقالی گرفتم شروع شد و کم کم تقویت شد. یکبار هم بینمون اختلاف پیش اومد ولی با وساطت سجاد حل شد. احتمالا دیر یا زود بطور طبیعی هم اکی می شدیم.

بعد ورود مرتضا فضلعلی به شرکت، گروه سه نفره ای گیمرها تشکیل دادیم. یه گروه رو تو واتساپ تصور کنید با سه عضو. کم شدن یک عضو، این گروه رو تبدیل میکنه به چت شخصی.

احسان عمق زیادی در زندگی داره. دامنه اطلاعاتش درباره سرگرمی ها و دنیای لذت شگفت انگیزه. اول اینکه منو به سمت گرفتن ps4 سوق داد؛ بعد هم معمولا سریال و فیلم میده یا معرفی میکنه. دنیای لذت هام بعد آشنایی با احسان خیلی عمیق‌تر شد. جالبیش اینه که بعضاً اون لذت رو خیلی عمیق تر از خودش درک می کنم. مثلاً تو ps4 وارد مود آلتیمیت شدم که احسان نمی دونست چیه. مرتضا هم نتونست لذتی که باید و شاید رو ازش ببره.

Ps4 لذت بیشتری رو به من داد تا به احسان. شاید دلیلش اینه که من برخلاف این دوتا مجردم. مجردی این حسن رو داره که لذت های دیگه به عمق بیشتری میرسن. البته این موضوع احتمالاً به قیمت از دست دادن لذت تاهله. در این هم البته اما و اگر هست. اینکه اصولاً تاهل پدیده ای بیشتر لذت بخش باشه. البته شناختی که از میزان وفاداری و... خودم دارم و نظر همین احسان، تاهل به احتمال زیاد لذت بالایی برام باید داشته باشه.

حالا الان که فعلاً معلوم نیست تا کی دنیای مجردی دارم، دریایی از تفریح در کنارمه. اونم لذت های به شدت کم هزینه و پرمحتوا.نوع مطلب : اطرافیان من  زندگی من 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic